Alle artikelen

Makers

Hottie Sambal: pittig, fris en gelaagd uit Rotterdam

13 augustus 2026 · 3 min leestijd

Een Rotterdams sambalmerk met sambals van pap laos tot Yellow Peppers en limoen. In onze boxen: de Yellow Peppers.

Sambal is in Rotterdam geen bijzaak. Hottie Sambal maakt sambals die pittig, fris en gelaagd zijn: van een klassieke pap laos tot varianten met gele pepers en limoen.

Achter de naam zit serieus werk. Elke pot wordt in kleine batches gemaakt, met verse pepers en zonder dat de scherpte de smaak overstemt.

Dat maakt het een dankbaar cadeau: er is altijd iemand op kantoor die de heetste variant wil proberen, en altijd iemand die er de rest van de winter mee kookt.

Wij kozen de Hottie Yellow Peppers voor de Maasstad Box, de Haven Box en de Hef Box. Klein potje, groot effect op de borrelplank.

Klaar voor jouw pakket?

Vraag vrijblijvend een offerte aan - binnen één werkdag reactie.

Offerte aanvragen